HOT Business - шаблон joomla Книги
  • Ћирилица
  • Shqip
  • Latinica

logo virtuelni maticar

ologo

javne nabavke

logo-zahtev-informacije

 Питајте градоначелника

baner pitanja i odgovori

Инвестирајте у Медвеђу

Пријавите комунални проблем

dokumenta-publikacije

biracki spisak

Monedha Koveror

Zhvillimi ekonomik

pdf Shtyp Email

-

predsednikKomuna e Medvegjës është burimet e mëdha dhe të pashfrytëzuar të mundshme dhe të rëndësishme natyrore, e cila është e vendosur në Serbi juglindore. Ajo ka burime të mëdha natyrore dhe potencial për zhvillimin e turizmit spa, ushqim të shëndetshëm dhe të ujit, prodhimin dhe përpunimin e drurit.

Investitorët e mundshëm ne ofrojmë përvojë të gjerë, të tokës komplekse procedurën dispozicion, efikase dhe të shpejtë për marrjen e lejes për ndërtim, forcë të kualifikuar të punës dhe Zyra për zhvillim ekonomik lokal, si instrument kryesor për zbatimin e projekteve të Medvegjës komunale.

Ne i mirëpresim të gjithë ata që kanë një ide të mirë dhe mjetet për zbatimin e tyre, dhe ne jemi këtu për të ju mirëpresim dhe për të ofruar të gjithë ndihmën e nevojshme, në mënyrë që të marrë më të mirë të gjitha idetë dhe komuna e Medvegjës drejtuar drejt rrugën e komunave të zhvilluara në Serbi.

KRYETARI Medvegjës

Sllobodan Drashkoviq

 

 

Përditësimi E enjte, 02 Shtator 2010 21:25
 

Predsednik-rs

Vlada-rs

min pravde

skgo

siepa

kanc-or

EU-PROGRES-Web-Banner-SR

baner-eko

Туристичка организација општине Медвеђа

logogej

GIS logo

budzet2

ban bug 2015

No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT cat_title FROM jos_jdownloads_cats WHERE cat_id =
No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT cat_title FROM jos_jdownloads_cats WHERE cat_id =
No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT cat_title FROM jos_jdownloads_cats WHERE cat_id =
No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT cat_title FROM jos_jdownloads_cats WHERE cat_id =
Последња преузимања
Одлука о усвајању плана јавних набавки за 2014. годину...
категорија Документа и публикације
Акциони план за родну равноправност
категорија Документа и публикације
Статут општине Медвеђа са изменама и допунама...
категорија Документа и публикације
Просторни план општине Медвеђа
категорија Документа и публикације
Извештај о извршењу буџета општине Медвеђа за период јануар-септембар 2014.годин...
категорија Документа и публикације
Одлука о усвајању плана јавних набавки за 2014. годину...
категорија Документа и публикације
категорија
категорија
категорија
категорија
top