HOT Business - шаблон joomla Книги
  • Ћирилица
  • Shqip

verzija-3

logo-informator

logo-objedinjena-prcedura

logo virtuelni maticar

ologo

javne nabavke

logo-zahtev-informacije

baner pitanja i odgovori

Инвестирајте у Медвеђу

Пријавите комунални проблем

dokumenta-publikacije

biracki spisak

arkiv

E-administrata

E - Administrata

pdf Shtyp Email

E - Administrata

Nga ky portal  mundeni  drejtpërdrejtë të plotësoni dhe paraqesni kërkesa për nxjerrjen e  vërtetimeve dhe çertifikatave të lindjes nga regjistrat dhe librat e qytetarëve, të cilët janë të udhëhequra nga komuna e Medvegjës.

Nëpërmjet ofiçarit virtual mund të porositen çertifikata dhe vërtetime në adresën e shtëpisë si në vijim:

  • Çertifikata e lindjes
  • Çertifikata e kurorëzimit
  • Çertifikata e të vdekurëve
  • Çertifikata e nënshetësisë

Gjithashtu dot keni mundësinë që të vërtetoni a jeni të regjistruar në listën e votuesve,si dhe të lajmroni çfardo problemi komunal.

 

Përditësimi E diel, 28 Shtator 2014 18:19
 

Predsednik-rs

Vlada-rs

min pravde

skgo

kanc-or

Evropski-PROGRES

Vrtic-LOGO

Туристичка организација општине Медвеђа

logogej

GIS logo

interna reviz

zastitnik banner

ban bug 2015

finance banner

 

Временска прогноза

top