HOT Business - шаблон joomla Книги
  • Ћирилица
  • Shqip

verzija-3

logo-informator

logo-objedinjena-prcedura

logo virtuelni maticar

ologo

javne nabavke

logo-zahtev-informacije

baner pitanja i odgovori

Инвестирајте у Медвеђу

Пријавите комунални проблем

dokumenta-publikacije

biracki spisak

arkiv

Zhvillimi ekonomik

pdf Shtyp Email

-

predsednikKomuna e Medvegjës është burimet e mëdha dhe të pashfrytëzuar të mundshme dhe të rëndësishme natyrore, e cila është e vendosur në Serbi juglindore. Ajo ka burime të mëdha natyrore dhe potencial për zhvillimin e turizmit spa, ushqim të shëndetshëm dhe të ujit, prodhimin dhe përpunimin e drurit.

Investitorët e mundshëm ne ofrojmë përvojë të gjerë, të tokës komplekse procedurën dispozicion, efikase dhe të shpejtë për marrjen e lejes për ndërtim, forcë të kualifikuar të punës dhe Zyra për zhvillim ekonomik lokal, si instrument kryesor për zbatimin e projekteve të Medvegjës komunale.

Ne i mirëpresim të gjithë ata që kanë një ide të mirë dhe mjetet për zbatimin e tyre, dhe ne jemi këtu për të ju mirëpresim dhe për të ofruar të gjithë ndihmën e nevojshme, në mënyrë që të marrë më të mirë të gjitha idetë dhe komuna e Medvegjës drejtuar drejt rrugën e komunave të zhvilluara në Serbi.

KRYETARI Medvegjës

Sllobodan Drashkoviq

 

 

Përditësimi E premte, 29 Janar 2016 08:47
 

Predsednik-rs

Vlada-rs

min pravde

skgo

kanc-or

Evropski-PROGRES

Vrtic-LOGO

Туристичка организација општине Медвеђа

logogej

GIS logo

interna reviz

zastitnik banner

ban bug 2015

finance banner

 

Временска прогноза

top